Ekonomi

AK Parti Adıyaman milletvekilleri yetkilerini aldı

Milletvekillerinin görev sürelerini almalarının ardından açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Emrah Erkan Bulucu, “Bugün bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Rabbim bu vekalet töreni ile milletvekillerimize Adıyaman’a hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Kurt: Rehavete kapılmadan çalışacağız

AK Parti Milletvekili Resul Kurt, depremin ardından seçimlerin zor kurallarla yapıldığını belirterek, 28 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimini yüzde 80-85’lik rekor bir oyla tamamlayacaklarını ve rehavete kapılmadan çalışacaklarını kaydetti.

AK Parti Milletvekili İshak Şan, halkın verdiği emaneti devraldıklarını ve bu emaneti en doğru şekilde taşıyarak halka hizmet etmek istediklerini belirtti.

Alkayış: Yüksek oyla Erdoğan’ı destekleyeceklerine olan inancım tam.

AK Parti Milletvekili Mustafa Alkayış, yapılan seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek, 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tip Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin Recep Tayyip Erdoğan’ı yüksek oyla destekleyeceğine inandığını belirtti.

AK Parti Milletvekili Hüseyin Özhan, seçmenin görevini yerine getirdiğini ve üzerlerindeki yükün büyük olduğunu belirterek, şimdi görev sırasının kendilerinde olduğunu söyledi.

haberkadikoy.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu