Haber

AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, deprem bölgesindeki Malatya’daki çiftçilerin sorunlarını Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’ya aktardı.

AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, deprem bölgesi Malatya’daki çiftçilerin sorunlarını Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’ya aktardı.

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’yı ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, deprem kuşağı Malatya’daki çiftçilerin sorunlarını Bakan Yumaklı’ya aktardı.

Milletvekili Ölmeztoprak, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, “Tarım ve Orman Bakanımız İbrahim Yumaklı’yı Gazi Meclis’imizde ziyaret ederek depremden etkilenen çiftçilerimizin yaşadığı sorunları aktardık, hayvancılık branşı ve besi çadırlarının yapımının tamamlandığını söyledi. Milli gücümüz, en değerli gelir ve ihracat kaynağımız olan tarım ve tarımsal üretimdir.” “Gelişmesi için gerekli projelerimiz hakkında istişarelerde bulunduk. Çiftçimizin ve tarımın destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi – MALATYA

haber-gundogmus.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu