Haber

Akhisar Şehitleri dualarla anıldı

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde Manisa şehitlerini anmak için başlatılan şehit mevlidi ve pilav hayır etkinliği Akhisar ilçesinde devam etti.

Aziz şehitler Hakan Acarkanlı, Hüseyin Özcan, Cevdet Şahin, Ekrem Bağgül, Fedai Arslan, Ercan Demirel, Necdi Şentürk, Mehmet Dönmez, Osman Alp ve Fevzi Kıral’ın rahmetle anıldığı programda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Orçun Abalı, Törene İlçe Emniyet Müdürü Saim Başaran, İlçe Müftüsü Muhammet Salman, Jandarma Binbaşı Ali Galip Kocaman, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Doğan Ensivri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar İlçe Muhtarı Tahsin Arslan ile şehit aileleri ve yakınları katıldı.

Şehitler adına Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından hac sadakası verildi. Programın son bölümünde protokol üyeleri tarafından şehit ailelerine Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Yasin-i Şerif ve Türk Bayrağı’nın yer aldığı hediyeler takdim edildi. Şehit aileleri ve yakınları, çocuklarını unutmayan ve anma programı düzenleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu