Haber

İçişleri Bakanı Soylu: AK Parti Yönünden Ayrılmayan Bir Siyasi Partidir

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti’nin Türkiye’de iktidarda en tecrübeli parti olduğunu belirterek, “AK Parti çizgisinden şaşmayan bir siyasi partidir. Siyaset ötesi bir dava anlayışının tercümesidir.” .” söz konusu.

Bağcılar Halk Sarayı’nda düzenlenen AK Parti teşkilat toplantısında konuşan Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın millete inanarak Türkiye için önce 20, sonra 50, 70, şimdi de 100 yıl hedef koyduğunu söyledi.

Erdoğan’ın koyduğu hedefi tamamlamak zorunda olduklarını vurgulayan Soylu, “AK Parti çizgisinden şaşmayan bir siyasi partidir. Siyaset üstü bir dava anlayışının tercümesidir. Türkiye’nin en tecrübeli partisidir. Türkiye, iktidarda en tecrübeli partidir. Saldırılara karşı en tecrübeli partidir. Türkiye” “Türkiye’nin birçok sorunu karşısında yüksek tecrübesini ortaya koyan bir siyasi partidir. Siz de tecrübelisiniz. İstiyorum” tecrübenizi, bütün müktesebatınızı, bütün anlayışınızı bu seçimde ortaya koyacaksınız.” dedi. ????

??????Soylu, 14 Mayıs seçimlerine çok az bir süre kaldığını ve çok çalışmaları gerektiğini vurgulayarak, “O kadar çok çalışalım ki kemiksiz bir zafer kazanalım. Kemiksiz bir zafer kazanalım. .Hep birlikte sahip çıkalım.AK Parti teşkilatları zamanın inancıyla bugüne kadar yaptıklarının şerefiyle milletimizi kucaklamaya hazır örgütlerken sahaya çıktılar.” söz konusu.

fethiye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu