Haber

İSTANBUL-ŞİLE’DE ADLİ TIPTAN ALINAN TAKSİCİ’NİN CEnazesi

Şile’de aracında ölü bulunan taksi şoförü Osman Karaca’nın cenazesi Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Taksicinin arkadaşı Bülent Yıldız, “Arkadaşımızı bulduğumuzda katiller tarafından katledildi. Taksilere kabin istiyoruz” dedi.

Şile’nin ormanlık alanında park halindeki aracında yaşamını yitiren taksi şoförü Osman Karaca’nın cenazesi dün öğle saatlerinde ailesine teslim edildi. Silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdiği belirlenen taksicinin cenaze namazının yarın öğle saatlerinde Üsküdar Hazreti Ali Camii’nde kılınacağı öğrenildi.

Katledilen taksi şoförünün 20 yıllık arkadaşı olduğunu belirten Bülent Yıldız, “Olay dün saat 11.55’te başlıyor. Osman arkadaşımız bize Ümraniye’den bir yolcu aldığını ve Şile’ye gittiğini bildirdi. Telefonu kapalıydı. birkaç saat sonra stop etti.İncelemeye başladık aracı dün gündüz saatlerinde bulduk.Arkadaşımız katledildi.O katledildi.Sadece bir kişi olduğu söyleniyor.En son eşiyle konuştuğunda, Sesi çok huzursuz geliyordu. 23 yaşında bir taksiciyim, daha kaç ölüm olacak? Taksiler için kabin istiyoruz” dedi.

Görüntü dökümü————————Adli Tıp cephesinden görünümBülent Yıldız röportajı

Öldürülen taksicinin fotoğrafı

– İstanbuldaricaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu