Ekonomi

Solarex İstanbul’da CW Enerji’ye yoğun ilgi

ANTALYA (İGFA) –6-8 Nisan tarihleri ​​arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen bölümün en değerli buluşmalarından biri olan Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı’na (Solarex İstanbul) katılan CW Power, her yıl olduğu gibi bu yıl da ilgi gördü. standı oldukça ağırdı.

CW Power Management Council Lideri Tarık Sarvan, yenilikçi ve fark yaratan çalışmalarını Solarex İstanbul’da katılımcılarla buluşturduklarını söyledi.

Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdikleri çalışmalara yoğun ilgi olduğunu ifade eden Sarvan, “Fuarda son teknoloji ile geliştirdiğimiz ve dünyanın dört bir yanına ihraç ettiğimiz çalışmalarımızı sergiledik.”

Fuar boyunca birçok görüşme gerçekleştirdiklerini belirten Sarvan, etkinlikten birçok yeni iş bağlantısıyla döndüklerini kaydetti.

Bu tür organizasyonları önemsediklerini vurgulayan Sarvan, “Fuarlar aracılığıyla son teknoloji ile ürettiğimiz güncel ve yeni çalışmaları şube temsilcileri ile buluşturuyoruz. detaylı bilgi için var gücümüzle çalışarak ülkemize katma değer sağlamaya ve aktif olarak yer almaya devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu