Haber

Yaren’in ölü bulunan ablası: Seçil, Semih’i Yaren cinayeti duyulmasın diye öldürdü

SUNUCU Gülşen Korucu, İstanbul’da eski erkek arkadaşı Semih Sevim’i öldüren müzisyen Seçil Çiftçi’nin öldürülmesinin 2018’de vurularak hayatını kaybeden 19 yaşındaki ablası Yaren Korucu ile ilgili olduğunu iddia etti. ve Yusuf çıkıyor Yaren’i ortadan kaldırmak için birbirlerine yardım ediyorlar.Yaren’in boynundaki tırnak izinin Seçil ile ilgili olduğunu düşünüyorum.Seçil, Yaren olayını anlatmak için 150 bin lira istedi.Seçil gece abimi aradı ve ‘Ben bilmiyorum’ dedi. Yaren’in ızdırabına, inlemelerine bakın. Muhtemelen Semih’e Yaren’i Seçil sarhoşken öldürdüklerini söyledim. Geçenlerde sanırım Semih Yaren olayıyla ilgili Seçil’i tehdit ediyordu, Yaren’in cinayeti duyulmasın diye Semih’i ortadan kaldırdı.”

Olay, 2 Kasım 2018 tarihinde Başakşehir 2. Kısım Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı’nda meydana geldi. Haber verilmesi üzerine olay yerine giden polis ekipleri, 19 yaşındaki Yaren Korucu’yu göğsünden vurulmuş halde buldu. Genç bayanın yanında bir de tabanca bulundu. Olay polis kayıtlarına ‘intihara teşebbüs’ olarak geçti. Hastaneye kaldırılan Yaren Korucu hayatını kaybetti. Gardiyanın ablası Gülşen Korucu’nun iddiasına göre ablası Yaren, eski erkek arkadaşı Yusuf S. ve Seçil Çiftçi tarafından birlikte öldürüldü. Korucu, ablasının boynundaki tırnak izlerinin de Çiftçi’ye ait olabileceğini öne sürdü. Semih Sevim’in de Yaren’in ölümüyle ilgili bilgisi olduğu için öldürüldüğünü söyledi.

“OLAY GÜNÜ YUSUF, YAREN’İ ARABAYLA EVİMİZİN ÖNÜNDEN ALIR”

Sunucu Gülşen Korucu, “2018 yılında Yaren ablam duş alıp saat 13.30 sıralarında evden çıkıyor. Annem balkondan dışarı bakarken Yusuf isimli şahsı marketin önünden eşya alırken görüyor. Annem o an kimseye bir şey diyemez, arayıp nerede olduğunu sorar, Yaren ‘Aşkım 2-3 saat sonra eve geliyorum’ der. Yaren’den 17.00’den sonra haber alamadık.Sonra hastaneye gittik.Yoğun bakımdaki görevlinin gözlerine baktığımda Yaren’in öldüğünü anladım.Olay olayını Yaren’i nerede bulduklarını sorduk. Bize tam olarak bu noktayı gösterdi. Ambulansı gören biri aradı, tabancayla göğsünden vurduğu iddia ediliyor. Neden kimse duymadı? Kör noktaya bırakmışlar devir kayıtları aransın” dedi.

“YUSUF S. VE SEÇİL ÇİFTÇİSİ AŞK OLDU, TIRNAK İZİ SEÇİL’E AİT” Korucu, “Yaren morga götürülmeden önce baktık ve bacaklarının morardığını gördük. Yusuf isimli şahıs Yaren’e şiddet uygulamış, bana şiddet uygulamıştı. abi korkunç şeyler yapıyor bu olayın planlı olduğunu söyledi Yaren’i çok şey bildiği için mahvettiklerini düşünüyorum Yaren’in telefonunu alıp Yaren’in adına mesaj atmış sanki intihar mesajını Yaren kendi telefonuna yazmış gibi. Seçil Çiftçi adlı adam adam öldürdü Semih’in ailesi bize ulaştı Yaren Yusuf’tan ayrılmaya çalışıyordu Yusuf vazgeçmiyordu Yaren Yusuf ve arkadaşlarının ne yaptığını bildiği için onları tehdit ettiğini düşünüyorum. Planlı bir şekilde kardeşi olan Seçil ve Yusuf sevgili olurlar, Yaren’i ortadan kaldırmak için “Birbirlerine yardım ederler. Yaren’in boynundaki tırnak izinin Seçil’le ilgili olduğunu düşünüyorum” dedi.

“TEHDİT ETTİ, SEMİH’İ ÇIKARDI”

Gülşen Korucu, “Kardeşimiz hakkında dava açılmadığı halde olayın cinayet olduğunu bildiğimiz için peşine düştük. Seçil, Yaren olayını açıklamak için önce 15 bin, ardından 150 bin lira istedi. Abim öldürüldü. Ertesi gün , Yusuf ve Seçil Ağva’ya tatile gittiler.Yusuf Seçil ‘Olay günü hep birlikteydik’ demesini istedi ve yalan ifade vermesini istedi.Seçil gece kardeşimi aradı ve ‘Yaren’in’ dedi. ıstırap ve inlemeler gözlerimin önünde görülemez.’ Seçil, Semih’i Yaren’in ölüm sebebini bildiği için öldürdüğünü söyledi Semih, Yaren’in öldürüldüğü Kasım 2018’de Seçil ile tanıştı. Muhtemelen Semih’e Yaren’i Seçil sarhoşken öldürdüklerini söylemişti. Geçenlerde Semih sanırım Seçil’i bu konuda tehdit ediyordu. Yaren olayı, Semih’ Yaren olayı duyulmasın diye ortadan kaldırdım” dedi.

– İstanbulcaglayanceritajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu