Haber

Kırşehir’de küçük kızı taciz eden temizlikçi serbest bırakıldı

Kırşehir’de korkunç bir olay yaşandı.

Arkadaşının 7 yaşındaki kızı B.Ş.’yi arayan MK. görev yaptığı okulda pide verme bahanesiyle okul bahçesinden binaya gelen küçük kızı burada taciz etti.

Bunun üzerine aile, şahıs hakkında suç duyurusunda bulundu.

Karara isyan etti

Duruşmanın ardından sanık MK, 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırılarak Kırşehir E Tipi Cezaevi’ne gönderildi. Kişi, ‘çocuk cinsel istismarı ve cinsel istismar’Hatalarından dolayı Kırşehir Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılandı.

Alt uçtan ceza alan okul kapıcısının serbest bırakılmasına isyan eden anne de karara itiraz etti.

Daha önce taciz girişiminde bulundu.

Sosyal hizmet görevlisi eşliğinde ifade veren mağdur B.Ş. Sanık MK’nin taciz gününden önce uygunsuz davrandığını ve kıymalı pide bahanesiyle çekindiğini söyledi.

“Çocuğum tecavüze uğramak zorunda mı?”

Farklı zamanlarda ifade veren mağdur B.Ş.’nin annesi İ.Ş., kararın ardından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Geçen haziran 7 yaşındaki kızım okulda kapıcı tarafından taciz edildi. Şikayet ettik ve okul kapıcısı en dipten cezalandırıldı. Serbest bırakıldığını ve cezaevinden çıktığını öğrendim. Böylelerinin cezalandırılması için çocuğumun tecavüze uğraması mı gerekiyor?

“Adaleti kendimiz mi sağlayacağız”

Olaydan sonra kendisinin ve çocuğunun dehşet içinde olduğunu anlatan anne İ.Ş. dedim:

Çocuğum ve ben psikolojik tedavi gördük. Okula gitmek istemediği gibi pedagojik tedavi de görmek istemiyor. Ben sadece adalet istiyorum. Sanığın kollarını sallayarak ortalıkta dolaşmasını istemiyorum. Kimsenin çocuğu böyle bir şey yaşamamalı. ‘Taciz edildi, tecavüze uğrasın’ gibi bir şey söylediler bana. Avukatımız üst mahkemeye başvurdu. Kırşehir’deki bu ikinci olay bugün benim çocuğumun, yarın da muhtemelen sizin çocuğunuzun başına gelecek. Adaleti kendimiz mi bulacağız? Karım o tacizciyi öldürürse hapse girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu