Haber

Polatlı Belediye Yatırımları Toplu Açılış Töreni ile hizmete açıldı

Polatlı Belediyesi’nin hizmete sunduğu yatırımlar toplu açılış töreniyle hizmete açıldı.

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen toplu açılış törenine katılarak bir konuşma yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Türk milletinin seçimlerde istikrardan umutlu olduğunu ve geleceğini Cumhur İttifakı’na emanet ettiğini belirtti.

Bir sonraki adımın, başta büyükşehir belediyeleri olmak üzere yerel yönetimleri Cumhur İttifakı’nın hizmet odaklı siyasi yaklaşımıyla buluşturmak olduğunu belirten Durmaz, Polatlı’nın MHP’nin üretken belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini sunduğunu kaydetti.

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya da 15 Eylül’de Riyad’da yapılacak toplantı sonrasında Gordion’un UNESCO Dünya Mirası Ana Listesi’ne alınacağının müjdesini paylaşacaklarını söyledi.

Yıldızkaya, “Ülkemizin 20., Ankara’nın ise ilk dünya miras alanı olacak Gordion ile Polatlımız kültür turizmi ve tarih turizminde önemli bir eşiği geçmiş olacak. Polatlımızı ve Türkiye’yi şimdiden tebrik ederiz.” dedi.

Konuşmaların ardından Alparslan Türkeş Bilim Merkezi ve Uluğ Beyefendi Planetaryumu, Fırat Yılmaz Çakıroğlu Gençlik Merkezi, yeni belediye binası, asansörlü katlı otopark, yeni düğün salonları, aydınlatma ve cephe düzenleme projeleri, yeşil alanlar, yeni sporKülliyeler, mahalle konakları, aile sağlığı merkezleri, kapalı pazarlar ve sanat sokaklarının toplu açılışları gerçekleştirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu